İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsu Şampiyonu Bağrına Bastı

Gürsu Şampiyonu Bağrına Bastı

21 Aralık 2022 Çarşamba

Şampiyon Teknik Adam Ertuğrul Sağlam, Gürsulu gençlerle futbol serüvenindeki tecrübelerini paylaştı. 

Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen “Hayallerden Hayatlara” programları kapsamında, siyasetçi, sanatçı, iş adamı, sporcu ve edebiyatçılarla buluşturulan gençlerin, geleceklerini planlarken kendilerine örnek alacakları rol model şahsiyetlerin tecrübelerinden faydalanmaları sağlanıyor.      

Gürsu Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşide, bu kez de, Ertuğrul Sağlam, başarılarla dolu 36 yıllık meslek yaşamında edindiği tecrübeleri, zorluklarla nasıl başa çıktığını, hayatın kendisine kattığı değerleri gençlerle paylaştı.

“Eğitim Olmazsa Olmaz”

Sahip olduklarına şükretmenin ve onları paylaşmanın kendi yaşamının en önemli değerlerinden olduğunu vurgulayan Ertuğrul Sağlam, paylaştığı tecrübeleriyle tek bir çocuğa bile dokunabilmiş olmanın, değer katabilmiş olmanın, kendisi için şampiyonluk kadar değerli, kupa kazanmış kadar mutluluk verici olduğunu söyledi. Spor yaşamının yanında eğitim yaşamını da devam ettirmenin önemini belirten Sağlam, çocukların spor yaşamındaki başarılarını eğitim yaşamıyla taçlandırmalarının çok önemli olduğunu ifade ederek, çocuklara bu konuyu ihmal etmemeleri yönünde tavsiyede bulundu.

“Gençlerimizin geleceklerini oluştururken hedefledikleri noktalara ulaşma yolunda, kendilerine yol gösterecek şahsiyetlerin tecrübelerinden faydalanmalarını sağlamak istedik” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bizi kırmayarak Gürsulu gençlerimizle buluşan ve onlara hayallerinin peşinden koşma gücü veren, tecrübelerini anlatan, Bursamız’ın efsane teknik adamı Ertuğrul Sağlam’a, teşekkür ediyorum. Gürsumuz’un, Bursaspor’umuza olan sevgisi, en büyük caddemizdeki timsah heykeliyle zaten gözler önünde. Bursaspor’umuzun tarihine şampiyonluk imzasını atan büyük teknik adam Sayın Ertuğrul Sağlam’ı gençlerimizle ve sevenleriyle buluşturmak keyifliydi. Gençlerimizin geleceğe umutla bakması, gözlerindeki ışıltının hiçbir zaman sönmemesi için rol model şahsiyetlerin tecrübeleriyle yollarını aydınlatmaya devam edeceğiz. Gençlerimiz belirledikleri hedeflerinin gereklerini yerine getirmek için çabalamanın yanında, tevazu, samimiyet, gayret ve çok çalışmakla başarıyı elde edeceklerdir. Gençlerimiz inançla mücadele etsin bizler her anlamda yanlarında olmayı sürdüreceğiz ” dedi.

AK Parti Gürsu İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu, Gürsu protokolü, meclis üyeleri, Gürsu Belediyespor yönetici, antrenör ve sporcuları ile gençlerin katıldığı söyleşi sonrası, katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektiren Sağlam, gençlerin sevgi seliyle uğurlandı.


21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
21.12.2022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz