İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:
  • Anasayfa
  • Güncel
  • Projelerimiz
  • Başkan Mustafa Işık : “Hemşehrilerimiz Parklarımızdaki Renk Cümbüşünün Keyfini Yaşasın Diye Çalışıyoruz”

Başkan Mustafa Işık : “Hemşehrilerimiz Parklarımızdaki Renk Cümbüşünün Keyfini Yaşasın Diye Çalışıyoruz”

Başkan Mustafa Işık : “Hemşehrilerimiz Parklarımızdaki Renk Cümbüşünün Keyfini Yaşasın Diye Çalışıyoruz”

16 Kasım 2022 Çarşamba

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü park bahçeler ekiplerince yapılan bakım ve temizlik çalışmalarıyla Gürsu’nun parkları tazeleniyor.

Belediye ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında; parkların temizliği, parklardaki kent mobilyalarının bakımları, toprak örtüsünün havalandırılması ve yenilenmesi, çiçek ve bitkilerin bakımı ve tazelenmesi çalışmaları gerçekleştirilmekte.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bugünlerde, parklarımızda, dökülen yaprakların oluşturduğu muhteşem renk cümbüşü arasında yürümenin de ayrı bir keyfi olmakla birlikte, ekiplerimiz dökülen yaprakları temizleyerek parklarımızın her daim temiz olması için çalışıyor. Yeşilden sarıya kahveye rengarenk görsel şölen sunan parklarımızdaki bu manzaralar hepimizde güzel duygusal etkiler oluştursa da, parklarımızın hemşehrilerimiz için her zaman konforlu olmasını sağlamak amacıyla ekiplerimiz temizlik çalışmalarını yapmakla yükümlü. Tüm hemşehrilerimiz, yaprakların ağaç dallarındaki renk cümbüşünün hala devam ettiği bu günlerin tadını çıkarsın diye biz parklarımızın konforunu hep taze tutmak için çalışıyoruz” dedi.

Gürsulular’ın nefes almasını sağlayan parklar, yapılan düzenli bakım çalışmalarıyla tazelenerek ilçe halkının keyifle zaman geçireceği alanlar olarak hizmet vermekte.


16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
16.11.2022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz