İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsu’nun Mahallelerinde Yaz Şenliği

Gürsu’nun Mahallelerinde Yaz Şenliği

8 Eylül 2022 Perşembe

Gürsu Belediyesi’nin “Mahallemde Şenlik Var” sloganıyla başlattığı etkinlikler kapsamında bu hafta da Adaköy Mahallesi şenlendi.

Konserler, yarışmalar, Hacivat Karagöz gösterileri, sokak oyunları etkinlikleri, söyleşiler, sihirbaz gösterileri ve ikramlarla dolu dolu gerçekleştirilen etkinlikte mahalle sakinleri doyasıya eğlenirken çocuklar da kendileri için kurulan oyun parkında eğlenme imkanı buldu.                  

“Gürsu’muzun her mahallesinde düzenlediğimiz etkinliklerle hemşehrilerimizin sosyal yaşamlarına canlılık katmaya çalışıyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Hemşehrilerimizin ve çocuklarımızın günlerine renk katan etkinliklerimizle, onların alışılagelmiş hayat akışının biraz olsun dışına çıkmalarını, eğlenerek yenilenmelerini sağlamak istiyoruz. Eğlencelerine katılarak sohbet ettiğimiz hemşehrilerimizin Belediyemizden beklentilerini dinleyerek, talepleri doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Her hafta bir mahallemizde düzenlemeye devam edeceğimiz etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek, tüm hemşehrilerimizin etkinliklerimize katılmalarını bekliyoruz“ dedi.                            

"Mahallemde Şenlik Var" programları, her hafta Gürsu’nun bir mahallesinde olmak üzere tüm mahallelerde gerçekleştirilmekte.


08.09.2022
08.09.2022
08.09.2022
08.09.2022
08.09.2022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz