İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsu, Gençlik Konserleriyle Dalgalandı

Gürsu, Gençlik Konserleriyle Dalgalandı

              16 Mayıs 2022 Pazartesi 

Gürsulular, Koliva ve Mehmet Erdem’in şarkılarıyla müziğe doydu.

Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen ve iki gün süren konserler Gürsu’da gençlik festivali coşkusu yaşattı.

Gürsu Belediyesi ile Trabzon ve İlçeleri Derneği iş birliğinde düzenlenen Koliva konseri, Karadeniz’in coşkusunu Gürsu’ya taşıdı.

Gençlik konserleri kapsamında düzenlenen Mehmet Erdem konserinde ise Barış Manço şarkılarının nostaljisi Gürsu’da yaşandı.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Gürsu’muzun sosyal yaşamına canlılık kazandıran etkinliklerimiz kapsamında düzenlediğimiz konserlerde, Grup Koliva, şarkılarıyla hepimize Karadeniz’in coşkusunu yaşatırken, Mehmet Erdem’in konseriyle de Barış Manço’nun o güzel şarkılarını dinleme olanağı bulduk. Hepimize müziğin keyfini yaşatan konserlerimizde, Kent Meydanı’mızı dolduran hemşehrilerimizin, şarkılar eşliğinde yaşadığı coşku, bu etkinliklerimizi gerçekleştirmede bizler için en önemli motivasyon kaynağı olmakta. Tüm hemşehrilerimizi, yaz süresince devam edecek olan ve Gürsu’muzun akşamlarını müzik ziyafetiyle renklendirecek konserlerimizde buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Gürsu Kent Meydanı’nda düzenlenen; Grup Koliva ve Mehmet Erdem konserleri, Gürsu protokolü ve ilçe halkının katılımıyla coşkuyla gerçekleştirildi.


31052022
31052022
31052022
31052022
31052022
31052022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz