İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU’DA TÜRKÜSEVERLERE UNUTULMAZ GECE

GÜRSU’DA TÜRKÜSEVERLERE UNUTULMAZ GECE

          Gürsu Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz’ programı devam ediyor.

            Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Anadolumuzun Sesi Türkülerimiz’ programında Gürsu Yusufelililer Dernek Lokali’nde türküseverler unutulmaz bir gece yaşadı. Düzenlenen gecede sahne alan sanatçıların ezgileri Gürsulular tarafından büyük bir ilgi ile dinlendi. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ın katıldığı müzik ziyafetinin sunulduğu gecede ‘Ervahı Ezelden, İşte Gidiyorum, Pınar Başı Bulanır ve Uzun İnce Bir Yoldayım’ gibi halk müziğinin sevilen eserleri seslendirdi. Anadolu’nun dört bir yanından türküler seslendiren ozanlar performanslarıyla dinleyicilerden tam not aldı.

            Türkülerimiz örfümüzü, adetimizi, geleneklerimizi anlatan zenginliğimiz.

Ozanlarımızın namelerini dileyip hemşehrilerimizle bir araya geldik diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık; ‘Türkülerimiz örfümüzü, adetimizi, geleneklerimizi anlatan zenginliğimiz. Bizlere ev sahipliği yapan derneğimizin yönetici ve üyelerine, bu güzel gecede yanımızda olan hemşehrilerimize ve Anadolu’nun unutulmayan türkülerini dinlettikleri için ozanlarımıza teşekkür ediyorum.’ dedi.


GÜRSU’DA TÜRKÜSEVERLERE UNUTULMAZ GECE
GÜRSU’DA TÜRKÜSEVERLERE UNUTULMAZ GECE
GÜRSU’DA TÜRKÜSEVERLERE UNUTULMAZ GECE
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz