İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GENÇLERE KOLLEKTİFLE İYİ BİR KARİYER

GENÇLERE KOLLEKTİFLE İYİ BİR KARİYER

Başkan Işık hedefimiz büyük!

“Kollektif Kariyer Merkezimiz Gençlere Rol Model Oldu.”

Gürsu Belediyesi, açılışını yaptığı ve gençlere rol model olan Kollektif Kariyer Merkezi’nin ‘Girişimcinin Yol Haritası’ seminerleri kapsamında Bursa Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören 200 gençle buluştu.

Gürsu Belediyesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Türkiye Orta Ölçekli Sanayiciler ve Yöneticiler Vakfı Bursa (TÖSYÖV) ve TİM-TEB Girişim Evi’nin işbirliği ile düzenlenen ‘Girişimcinin Yol Haritası’ semineri, Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş’ın interaktif sunumuyla Bursa Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşti.

“Kollektif Kariyer Merkezimiz Gençlere Rol Model Oldu.”

Gençlerimizin yanında olmak bizim en büyük önceliğimiz diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık; ‘Kollektif Kariyer Merkezimiz’i oluşturduğumuzda daha çok gencimize ulaşarak, daha çok fikirleri dinlemek ve geleceğimiz gençlerimize iyi bir gelecek, iyi bir iş ve kariyer sunmak hayaliyle yola çıktık. Kariyer Merkezimiz’in gençlere rol model olduğunu görmek bizi çok mutlu ediyor.

 Gençlerimizin Yanında Olmamız Gerektiğini Biliyoruz’

Hedefimiz çok büyük. Belediyecilik kadar önemli olan gençlerimizin yanında olmamız gerektiğini biliyoruz. Onların fikirlerine dinleyip, onların fikirlerine göre projeleri hayata geçiriyoruz. Yaklaşık bir  buçuk sene önce hayata geçirdiğimiz EURODESK projemizle vizyoner hedefleri ve fikirleri olan gençlerimizi destekliyoruz. Yaptığımız faaliyetler ile gençlerimizin kendilerini ve fikirlerini tanımlarını sağlamaya; sorumlu, özgür, üretken, katılımcı ve mutlu birer bireyler olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.’ Dedi. 


GRS
GRS
GRS
GRS
GRS
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz