İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

ENPATİ HAYVAN DOSTU KENT GÜRSU

ENPATİ HAYVAN DOSTU KENT GÜRSU

       Gürsu Belediyesi 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Koruma günü kapsamında; Hayvan Hakları Federasyonu Bursa Temsilcisi Her Eve Bir Pati Derneği (HEPAD) ve Armilla Hayvan Hastanesi ortaklığı ile Gürsu Belediyesi Can Dostları Besleme Bölgesi’nde minik dostlarına yardım eli uzatıyor.

        Sahipsiz sokak hayvan popülasyonunun kontrol altına alınması, hayvanların yaşam koşullarını iyileştirmek ve psikolojik yönden daha sağlıklı olmasının sağlanması amacıyla toplumsal farkındalık oluşturmaya Gürsu Belediyesi devam ediyor. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında gönüllü 3 veteriner doktorla 30 adet hayvanın kısırlaştırma operasyonu ve kuduz aşısı yaptırıldı. Ameliyat sonrası HEPAD'ın yaşam alanında dinlenme dönemlerini geçirecek hayvanlar, işlem sonrası Gürsu Belediyesi ekiplerince yaşam alanlarına geri bırakılacak.

        ‘Gürsu Belediyesi olarak can dostlarımızın bir gün değil her gün yanında olmaya çalışıyoruz’ diyen Gürsu Belediyesi Başkan Vekili Ali Rıza Kara; Düzenli olarak yardıma muhtaç dostlarımız belediyemizin toplama ekipleri tarafından alınıp Can Dostları Besleme Bölgemizde dostlarımızın barınma ve beslenme imkanı tanırken hem de sağlık kontrollerini yapıyoruz.’ dedi.


ENPATİ HAYVAN DOSTU KENT GÜRSU
ENPATİ HAYVAN DOSTU KENT GÜRSU
ENPATİ HAYVAN DOSTU KENT GÜRSU
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz