İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

ENPATİ HAYVAN DOSTU ŞEHİRLER ÖDÜLÜ GÜRSUYA

ENPATİ HAYVAN DOSTU ŞEHİRLER ÖDÜLÜ GÜRSUYA

   “Sahipsiz Evcil ve Sokak Hayvanlarının Barınma ve Beslenme Şartlarının İyileştirilmesi FİKİR VE PROJE YARIŞMASINDA (Enpati Hayvan Dostu Şehirler) ödülümüzü Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’nin elinden aldık.

         Hayvanları seven insanları da sever düşüncesiyle yola çıktığımız bu projede insanların sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olmalarını sağlamak, hayvanlara muameleyle ilgili yasal yükümlülüklerini hatırlatmak, sevgi ve hoşgörü yaklaşımlarını artırarak sokak hayvanlarının en iyi şekilde korunmalarını sağlamak amacındayız. Bunun yanında rutin belediyecilik anlayışının dışına çıkarak teknolojiden azami derecede yararlanıp yenilikçi uygulamaları devreye almak, böylelikle rehabilitasyon hizmetlerini daha verimli, etkin ve sürdürülebilir kılmak amacındayız.

        Bu amaçla proje kapsamında Toplumsal Farkındalık Oluşturma, Yenilikçi rehabilitasyon hizmetleri ve hayvan sahiplendirme hizmetleri daha teknolojik ve yenilikçi yöntemlerle yürütülecek, gönüllülük sistemi geliştirilerek daha sürdürülebilir bir yapı ortaya çıkacaktır.


• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Projelerimiz