İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU BELEDİYESİ VE ULUDAĞ OSB GENÇLER İÇİN İŞ BİRLİĞİNDE

GÜRSU BELEDİYESİ VE ULUDAĞ OSB GENÇLER İÇİN İŞ BİRLİĞİNDE

Gürsu Belediyesi Kolektif Kariyer Merkezi, Gürsu’nun lokomotiflerinden Uludağ OSB ile imzalanan iş birliği protokolüyle, gençler ve genç girişimciler için yapılacak projeler için daha da güçlendi.

 

Gürsu Belediyesi Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde, girişimcilik, sosyal gelişim ve istihdam konu başlıklarında faaliyet göstermek amacıyla oluşturulan Kolektif Kariyer Merkezi koordinasyonunda, gençlerin girişimcilik yönlerini arttırmak hedefiyle, Bursa'da faaliyet gösteren birçok özel ve kamu kuruluşu ile işbirliği protokolleri imzalanıyor. Bu bağlamda, Gürsu Belediyesi ve Uludağ OSB arasında imzalanan işbirliği protokolüyle, gençlerin gelişiminin sağlanmasında güç birliği yapılacak.

 

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, " Gürsumuz’un lokomotif değeri olan Uludağ OSB ile gençlerimizle şekillenecek geleceğimiz için iş birliğine imza attık. İlçemizin gelişiminde desteklerini hep yanımızda hissettiğimiz Uludağ OSB Başkanı Sayın Yunus Aydın’a, projemize olan destekleri için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın direktifleriyle, 11.Kalkınma Planları’nda belirtilen hedefler doğrultusunda, gençlerimizin zihin dünyalarından yararlanarak, ekonomimize katma değerli ürün üretilmesi için oluşturduğumuz Kollektif Kariyer Merkezimizi, Gürsumuz ve Bursamız için bir fırsat olarak görmekteyiz. Merkezimizle, gençlerimizin sahip oldukları ışığı doğru yöne yönlendirmelerini ve gelişimlerine destek olacak eğitimleri almalarını sağlayarak geleceklerini şekillendirmelerine destek oluyoruz. İnşallah gençlerimizin hayat yolunda bir ışık yakarak geleceğimizi aydınlatmalarını sağlayacağız " dedi.

 

Gençlere hayat yolunda rehberlik edecek projeleri için Gürsu Belediyesi’ne teşekkür eden Gürsu Uludağ OSB Başkanı Yunus Aydın, gençler için hayata geçirilecek hizmetlerde Gürsu Belediyesi ile iş birliğinde olmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

 

Gürsu Kolektif Kariyer Merkezi tarafından üretilen projelerle; kamu, sanayi ve üniversite işbirliğinde, genç girişimcilerin, Türkiye'nin geleceğine imza atacakları büyük projeleri üretmelerinde önderlik edilmesi hedefleniyor.Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz