İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSULU ÖĞRENCİLER CUMHURİYETİ ANLATTI

GÜRSULU ÖĞRENCİLER CUMHURİYETİ ANLATTI

      29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen “Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

      “Öğrencilerimizin kalemlerinden süzülen duygu ve düşünceleri geleceğe olan umudumuzu güçlendirdi” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bugünün çocuklarının şekillendireceği aydınlık yarınlarda Cumhuriyetimizi kutlamak temennisiyle tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Onların tertemiz dünyalarıyla Cumhuriyet Bayramımızla ilgili hissettiklerini paylaştıkları kompozisyonlarla elde ettikleri başarılarının mutluluk ışığını gözlerinde görmek bizlere yetti. Hepsinin başarılarının devamını diliyorum” dedi.

       “Cumhuriyet Demek” konulu kompozisyon yarışmasında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yazdığı kompozisyonlar, öğretmenlerden oluşan komisyon tarafından değerlendirildi. Yarışmada birinci olan öğrencilere bisiklet, ikinci olan öğrencilere akıllı saat, üçüncü olan öğrencilere mangala oyunu hediye edilirken, bir kompozisyon da mansiyon almaya hak kazandı.

       Başkanlık makamında düzenlenen ödül töreninde, öğrencilere ödülleri Başkan Işık ve meclis üyeleri tarafından verildi.

               Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
Gursu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz