İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

BAŞKAN MUSTAFA IŞIK : “CAN DOSTLARIMIZIN YAŞAM HAKLARINI KORUYORUZ”

BAŞKAN MUSTAFA IŞIK : “CAN DOSTLARIMIZIN YAŞAM HAKLARINI KORUYORUZ”

Gürsu Belediyesi Veterinerlik Birimi tarafından yapılan çalışmalarla sokak hayvanlarının yaşam koşulları iyileştiriliyor.

 

                Gürsu Belediyesince oluşturulan Hayvan Barınağı ve besleme noktalarıyla ilçedeki sokak hayvanlarının beslenme ve barınması sağlanıyor.

 

                “Yaşam hakkı tüm canlıların olduğu gibi sokak hayvanlarının da en doğal hakkı” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Can dostlarımızın yaşam haklarını koruyarak, onların beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hayvan Barınağımız ve besleme noktalarımızla, Veterinerlik Birimimiz’in çalışmalarıyla sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştiriyoruz” dedi.

 

                Sokak hayvanlarının beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, hasta, bakımsız, güçsüz kalmış ya da kazalar sonucu yaralanan sokak hayvanlarının bakımlarını da yaptıklarını söyleyen Veterinerlik Birim Sorumlusu Halil Eroğlu, “Sokak hayvanlarının yaşamsal ihtiyaçlarını karşılamanın yanında onlara olan duyarlılığı arttırmak amacıyla öğrencilere yönelik eğitim programları da yapıyoruz” dedi.

 

                Dışkaya yolu üzerinde bulunan Hayvan Barınağı ve şehir merkezinde çeşitli noktalara yerleştirilmiş olan besleme noktalarında sokak hayvanlarının beslenmeleri sağlanıyor.gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
gursu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz