İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

ADRENALİN PARK YENİ YILA HAZIRLANIYOR

ADRENALİN PARK YENİ YILA HAZIRLANIYOR

Gürsu’nun turizminin gelişimini sağlamak amacıyla, Gürsu Belediyesi’ nce Ericek’te oluşturulan Gürsu Adrenalin Park, 2020 yılına yeni yüzüyle giriyor.

 

Uluslararası Altın Kentler Derneği tarafından düzenlenen 'Şehirciliğin Marka Yarışması' olarak tanımlanan Golden City Awards 2019 yarışmasında, “Dört Mevsim Kırsal Turizm” başlığında 'En İyi Proje' kategorisinde ödüle layık görülen Adrenalin Park, yeni yılda yeni yüzüyle adrenalin ve doğa tutkunlarını ağırlayacak.

 

                Birçok doğa sporunu birarada yapma olanağı sunan Adrenalin Park, Gürsu Belediyesi’ nce yapılan düzenleme çalışmalarıyla daha konforlu hale getiriliyor. Rengarenk bungalov evleri, yaz kış muhteşem manzaralar oluşturan doğasıyla Adrenalin Park misafirlerini ağırlıyor.

 

                Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık “Doğa sporları alanında önemli alternatif merkezler arasında yer alan Adrenalin Parkımız’ı her anlamda konforlu hale getiriyoruz. Gürsumuz, doğal zenginlikleriyle sunduğu olanaklarla doğa ve adrenalin tutkunlarının gözde merkezleri arasında yerini almış durumda. Tüm doğa ve adrenalin tutkunlarını, yazı ayrı, kışı ayrı, gecesi ayrı gündüzü ayrı güzellikteki Adrenalin Parkımız’ın muhteşem manzarası eşliğinde doğanın tadını çıkarmaya bekliyoruz” dedi.     

 

                Eğlence unsurunun da olduğu doğa turizminin gelişmesi hedefiyle oluşturulan Adrenalin Park bünyesinde; Tam otomatik olimpik trap poligonu, okçuluk poligonu, dağcılık - tırmanma parkuru, atv safari parkuru, arama kurtarma ve dağcılık eğitimleri için çok amaçlı yapay duvar, kampçılık alanı, zipline, gölet sporları alanı, yamaç paraşütü başlangıç eğitim alanı ve seyir alanları yer almakta.

 

                Yamaç paraşütü, tırmanma ve offroad yarışları, doğa yürüyüşleri, kampçılık, dağcılık v.b. faaliyetlerin de gerçekleştirildiği Adrenalin Park; festivaller, spor yarışları, piknikler, konserler v.b. birçok organizasyona da ev sahipliği yapmakta.

                 Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz