İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU GENÇ BEYİNLERİN IŞIĞIYLA AYDINLANIYOR

GÜRSU GENÇ BEYİNLERİN IŞIĞIYLA AYDINLANIYOR

 

Gürsu ve Gürsu’nun zenginlikleri, Eurodesk Fuarı 2019’da genç beyinler tarafından temsil edildi.

Eurodesk Türkiye Temas Noktaları’nın biraraya geldiği ve bilgi paylaşımının sağlandığı fuar genç beyinlerin fikirleriyle renklendi.
 “Geleceğimizin teminatı gençlerimizi, dünya çapında vizyon geliştirmeleri ve çağın gelişimlerine uyum sağlamaları konularında destekliyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bu amaçla oluşturduğumuz Eurodesk Temas Noktası’nda, gençlerimizin tüm dünya gençliğiyle yarışabilecek gelişim düzeyine ulaşmalarına katkı sağlıyoruz. Bu bağlamda gençlerimize yol göstererek ilçemiz ve ülkemiz için ürettikleri düşünceleri projelendirmelerini sağlıyoruz. Onların genç ve dinamik beyinleriyle düşündüklerini hayata geçirmelerinde yol haritalarını sunuyoruz. Gençlerimizin tertemiz ve koşullanmamış duygu ve düşünceleriyle ürettikleri her fikrin ilçemiz ve ülkemizin geleceği için bir ışık olacağına inanıyorum. Onlar yeterki üretsin bizler her zaman yanlarında oluruz” dedi.
 
 
 
Gürsu Belediyesi tarafından oluşturulan Eurodesk Temas Noktası İrtibat Kişisi olarak görev yapan Bilal Demir, Gürsu’nun gelişimi için arkadaşlarıyla birlikte ürettikleri projelerin heyecanını yaşadıklarını belirterek, kendilerine bu fırsatı sunan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a teşekkür etti.


Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz