İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI

GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI

                  Gürsu Adrenalin Park’ta, 3 gün süren Türk Okçuluğu Kampı, ödül töreni ile son buldu.

                   Gürsu Belediyesi ve Bursa Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü işbirliğinde gerçekleştirilen ve 3 gün süren Türk Okçuluğu Kampı ödül töreni ile sona erdi.

                 Gürsu Ericek Adrenalin Park’ta düzenlenen kampa, çeşitli şehirlerden 200’ü aşkın kişi katıldı. 170 sporcunun yer aldığı kampın sonunda düzenlenen yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi.

                   "Ata sporumuzun geleceğe taşınmasına katkı sağlamak istedik"

                   Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Ata sporlarımızdan okçuluğun yaşatılarak gelecek nesillere taşınmasına katkı sağlamak istedik. Bu etkinliğin, geleneksel dokusu korunanata sporumuzun yaşatılmasında gençlerimize duyarlılık kazandırmasını diliyorum. İlçemizde, sporun her dalında, gerek doğa sporları gerek salon sporları alanında her türlü imkana sahibiz. Adrenalin Parkımız da bu spor tesislerimizden biri olarak ve ilçemizin hatta Bursamız’ın simgesi olma özelliğiyle doğa ve spor seven misafirlerimize ev sahipliği yapıyor. Bugüne kadar birçok etkinlikte misafirlerimizi ağırladığımız Adrenalin Parkımız’ın, bölgemizin potansiyelini en iyi şekilde taçlandıracak bir tesis olarak, daha iyi hizmet vermesi için çalışmalarımız yoğun olarak sürüyor. Adrenalin Parkımız’ın, sahip olduğu doğal zenginliğiyle ve sunduğu konforlu imkanlarla doğa sporları alanında Bursamız’ın hatta ülkemizin gözde merkezleri arasında yerini alması için çalışıyoruz. Üç gün süren Türk Okçuluk Kampımız’a katılan misafirlerimiz keyifle hatırlayacakları anlar yaşadılar. Bu tür organizasyonların gelenekselleşerek Adrenalin Parkımız’ın ev sahipliğinde gerçekleşmesini temenni ediyorum” dedi.

               Bursa Geleneksel Okçuluk Kulübü Başkanı Ertan Taşkın, kampın Gürsu’da ilk defa düzenlendiğini, katılımcıların da çok memnun kaldıklarını belirterek, “Adrenalin Parkı’nı Bursalıların da çok detaylı bildiğini zannetmiyoruz. Öğrenenler çok beğeniyor. İstanbul, Bursa, İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Konya, Bartın, Sivas ve Osmaniye’den 20’yi aşkın kulübümüzle, 170 sporcu ve toplamda 200’ü aşkın katılımcı ile bu kampı gerçekleştirdik. Hepsi buradan memnun ayrılıyorlar” dedi.

Başkan Işık, kamp alanında okçulardan kısa süreli ders alarak ok da attı.

              Bursa Ak Parti Milletvekili Atilla Ödünç, Türk Okçuluğu Federasyon yetkilileri, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Osman Acak ve Teşkilat yöneticileri, İlçe Jandarma Komutanı Fatih Erdoğan, meclis üyeleri ve STK temsilcileri ile doğa ve adrenalin sevenlerin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
GÜRSU ADRENALİN PARK OKÇULARI AĞIRLADI
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz