İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI

GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI

                Gürsulu öğrenciler ve ailelere yönelik “Bilinçli Aile Duyarlı Gençlik” konulu konferans düzenlendi.

                Gürsu Kaymakamlığı, Gürsu Belediyesi ve Balcılı Köyü Derneği işbirliğinde, Gürsu Belediyesi Düğün Salonu’nda, öğrenciler için düzenlenen konferans yoğun katılımla gerçekleştirildi.  

                Kişisel Gelişim Uzmanı ve yazar Sıtkı Aslanhan tarafından verilen konferansta; gençlerin teknolojiyle imtihanı, teknolojik imkanların gençler üzerindeki olumsuz etkileri, başarılı olmak için hedef koymanın ve hedefe ulaşmak için çalışmanın önemi, toplumsal değerlerlere sahip olmanın önemi vurgulandı.  

                Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bilinçli ailelerde yetişen duyarlı gençlerimiz, aydınlık yarınlarımıza ışık olacaklardır. Günümüz yaşam koşullarında büyüyen gençlerimizin sorunları, karşılaşabilecekleri tehlikeler, çocukların başarılarında anne ve babaların rolü, sevgi, saygı ve iletişim konuları üzerine hocamızın bilgilerinden faydalandık. Toplumun temel yapı taşlarından olan ailelerin sağlıklı olması yarınlarımızın şekillenmesinde büyük önem taşımakta.  Nüfusu 90 bini aşan ve hızla artmaya devam eden Gürsumuz, gerek sanayisi, gerek tarımı, gerek turizmiyle hızla gelişmekte. Değerli hemşehrilerimizin memnuniyeti için Gürsumuz’u geliştirmenin yanında böyle programlarla da sosyal gelişime katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

                 Aileler için de düzenlenen program kapsamında; ailelerin çocukların gelişimini yönlendirirken dikkat etmeleri gereken noktalar, sağlıklı iletişim için yapmaları gerekenler ve benzeri konularda bilgiler sunuldu. Programda, şehitler için, Bursa Ulucami İmam Hatibi Kurra Hafız Ali Keleş tarafından Kuran’ı Kerim tilaveti ve dua okundu ve lokma ikramı yapıldı.   GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI
GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI
GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI
GÜRSU’DA, “BİLİNÇLİ AİLE DUYARLI GENÇLİK” KONFERANSI
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz