İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Başkan Işık Vatandaşın Yanında

Başkan Işık Vatandaşın Yanında

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu’nun farklı mahallelerinde düzenlenen kültürel ve sanatsal etkinliklerde kurduğu masada, vatandaşların dertlerini dinleyip, taleplerini topluyor.

BAŞKAN IŞIK, GÜRSU MAHALLERİNDE VATANDAŞI DİNLEDİ

Gürsu Belediyesi, yaz boyunca ilçedeki tüm mahallelerde kültürel ve sanatsal birçok etkinlik yaparak vatandaşların keyif içinde zaman geçirmesini sağladı. Çocuklara ve ailelere yönelik düzenlenen programlara katılmaya özellikle özen gösteren Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, katıldığı etkinlikler sonrası kurduğu masalarda hemşehrilerini ağırladı. Başkan Işık’ı karşılarında gören vatandaşlar istek ve taleplerini ileterek, direkt olarak Başkan ile görüşme fırsatını yakaladı.

Vatandaşların talebinin kendisi için çok önemli olduğunun altını çizen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “ Vatandaşla buluşmak için bundan daha iyi fırsat olmaz diye düşünerek kalabalık etkinliklerde mutlaka yer alıyoruz. Böylece onların sorun, talep, öneri ve isteklerini direkt olarak alıp gereğinin yapılması için de gerekli iş ve işlemleri yaptırabiliyoruz. Bizim için vatandaşlarımızın huzuru ve isteği her şeyden önemli” dedi.04.09.2023
04.09.2023
04.09.2023
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz