İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsulu Kadınlardan Spor Salonu’na Yoğun İlgi

Gürsulu Kadınlardan Spor Salonu’na Yoğun İlgi

23 Ağustos 2023 Çarşamba

 

Gürsu Belediyesi birkaç ay önce hizmete aldığı Kültür Merkezi içinde açtığı Kadın Spor Salonu’nda yüzlerce kadının sporla buluşmasını sağladı. Her kesimden kadının ziyaret ettiği spor kurslarında  yeni dönem kayıtlarına da yoğun ilgi  gösterildi. 
 
Haftanın Üç Günü, Farklı Branşlarda Spor Eğitimi 
Gürsu Belediyesi Kültür Merkezi içinde faaliyet gösteren Gürsu’daki Kadın Spor Salonu, ilçedeki kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Belediye eli ile açılan ilk  kadın spor salonu olma özelliği taşıyan salonda,  pilatesten aerobiğe, fitnesstan zumbaya kadar bir çok spor alanında profesyonel eğitmenler Gürsulu kadınlara hizmet veriyor.  Sadece  Ağustos ayı içerisinde 300 Gürsulu kadın, Gürsu Kültür Merkezi’ne gelerek farklı gün ve saatlerde spor eğitimi alarak, spor yapma imkanına kavuştu. Tam donanımlı salonda farklı branşların ihtiyacı olan her türlü spor aleti de mevcut. 
 
 
Gürsu’da her kadının ilçe dışına çıkmadan ve zamanını aksatmadan hizmet alabilmesi için çalıştıklarını belirten Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Kadın kardeşlerimiz için önce Gürsu Kadınlar Lokali’ni hizmete açtık ve akabinde de Kültür Merkezimizdeki Kadın Spor Salonu’nu hizmete açtık. Kadın kardeşlerimiz burada haftanın üç günü farklı saatlerde ve farklı içeriklerde spor eğitimi alıp aynı zamanda spor yapabiliyorlar. Eğitmenlerimizin gözetiminde ilerleyen süreçte çok fazla ve yoğun başvuru alıyoruz. Bu da önemli bir ihtiyacı giderdiğimizi bize düşündürüyor” dedi.


Fotoğraflar
Fotoğraflar
Fotoğraflar
Fotoğraflar
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz