İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Bursa Belediyeler Birliği Gürsu’da

Bursa Belediyeler Birliği Gürsu’da

16 Ağustos 2023 Çarşamba

Bursa Belediyeler Birliği olağan encümen toplantısını Gürsu Ericek Adrenalin Park’ta gerçekleştirdi. Toplantıya başkanlık eden Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, birlik olarak aldıkları kararların Bursa için hayırlı olmasını diledi.

BAŞKAN IŞIK, BELEDİYELER BİRLİĞİ’Nİ ERİCEK ADRENALİN PARK’TA AĞIRLADI

Aylık olağan encümen toplantılarını her ay farklı bir ilçede gerçekleştiren Bursa Belediyeler Birliği’nin bu ayki toplantısı Gürsu’da yapıldı. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Bursa Belediyeler Birliği Başkanı ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin katıldı. Ev sahibi Belediye Başkanı Mustafa Işık, konuklarını Bursa’nın en önemli turizm adreslerinden birinde; Ericek Adrenalin Park’ta ağırladı.

Son çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgi veren Başkan Mustafa Işık, “Bu ayki toplantımızı Bursa Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Dündar başkanlığında ilçemizde gerçekleştirdik. Belediyeler Birliği toplantılarının ilçelerde gerçekleştirilmesi sayesinde, hem ailece kaynaşma, hem de yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuyoruz. Gürsu’daki toplantımızın da verimli bir toplantı olduğunu düşünüyor, katılan belediye başkanı arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Encümen toplantısı sonrası konuşan Bursa Belediyeler Birliği Başkanı ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da ilçelerde yaptıkları toplantıların son derece verimli geçtiğini söyledi. Başkan Dündar, “Bursa Belediyeler Birliği olarak düzenlediğimiz aylık olağan encümen toplantılarından, encümen toplantısını Gürsu ilçemizde gerçekleştirdik. Birlik üyesi ilçelerimizde düzenlenen toplantılar vesilesiyle ilçelerimizi ziyaret etme fırsatı buluyoruz. Katılan belediye başkanlarımızla birlikte yapılan çalışmaları yerinde görüp inceleme imkânımız oluyor. Ayrıca önümüzdeki dönem yapılacak olan çalışmalarla ilgili de, karşılıklı görüş alışverişinde bulunma, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşma imkânı buluyoruz. Encümen toplantılarımızın bundan sonra da farklı ilçelerimizde yapmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.16.08.2023
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz