İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsu’nun Çocuklarına Kırtasiye Desteği Belediyeden

 Gürsu’nun Çocuklarına Kırtasiye Desteği Belediyeden

15 Ağustos 2023 Salı

Gürsu Belediyesi her yıl yaptığı öğrencilere kırtasiye desteğini bu yıl da yerine getirmek için başvuruları almaya başladı. İlçede yüzlerce öğrenci okula Gürsu Belediyesi’nin desteği ile başlamış olacak.

GÜRSULU ÖĞRENCİLERİN KIRTASİYE ÜRÜNLERİ HAZIR

Gürsu Belediyesi her yıl düzenli olarak verdiği kırtasiye desteğini bu yıl da aksatmadan öğrencilere vermek üzere çalışmalarına başladı. Sadece geçen yıl 1000’i aşkın öğrencinin faydalandığı kırtasiye destek paketinden ana okulu, ilk okul, orta okul ve lise öğrencileri faydalanabilecek.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İlçemizde bize başvuran ve sosyal yardım komisyonunun uygun gördüğü çocuklarımıza ve ailelerine kırtasiye desteğimizi uzun yıllardır sürdürüyoruz. Bu yıl da geleneği bozmadan ; kalemden boyaya, cetvel setinden fon kartonuna, fosforlu kalemden makasa kadar bir öğrencinin ihtiyacı olan ne varsa hepsini biz veriyoruz. Öğrencilerimizin her zaman her durumda yanlarındayız” dedi.

Gürsu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuran veliler öğrenci belgesi ile, gerekli ve uygun şartları taşıyanlar arasından sosyal yardım komisyonunun uygun gördüğü ölçütlere bakılarak değerlendirmeye alınacak.15.08.2023
15.08.2023
15.08.2023
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz