İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Şehit Başkan Cüneyt Yıldız Sevgi Ve Özlemle Anıldı

Şehit Başkan Cüneyt Yıldız Sevgi Ve Özlemle Anıldı

29 Mayıs 2023 Pazartesi

Gürsu’nun Şehit Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, vefatının sekizinci seneidevriyesinde, kabri başında düzenlenen tören ve gün boyu süren programlarla, sevgiyle, özlemle, dualarla anıldı.

Makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Şehit Başkan Cüneyt Yıldız, vefatının sekizinci yıldönümünde, kabri başında düzenlenen tören ve Kuran-ı Kerim tilavetiyle anıldı.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, " Şehit Belediye Başkanımız, değerli kardeşim Cüneyt Yıldız’ı vefatının sekizinci seneidevriyesinde, mezarı başında dualarla, sevgi ve özlem andık. Gürsumuz’a hizmet yolunda önemli katkıları ve emeği olan Şehit Başkanımız Cüneyt Yıldız’ı, insanlığa hizmet çabası içerisinde olan, barışçı, yardımsever, insani değerlere önem veren iyi bir insan olarak, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz. Fani olan bu dünyadan bir gün hepimiz göçeceğiz. Ancak dünyada güzel işler yapmak, insanlığa, hizmet etmek baki. Başkanımızın bizlere emaneti olan Gürsumuz’a en iyi şekilde sahip çıkmak için çalışıyoruz. Allah'a hamdolsun ki, biz, ölümü yok olmak kabul eden bir inanca sahip değiliz. Ölümü sonsuzluk olarak kabul eden bir inanca sahibiz. Ne mutlu bize ki ölümü, Allah’a kavuşmak olarak görüyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin, ailesine, sevenlerine sabırlar ihsan eylesin. Ruhu şad olsun” dedi.

Gürsu protokolü, Şehit Başkan’ın babası Ahmet Yıldız, yakınları ve ilçe halkının katılımıyla, kabristanda yapılan törenin ardından, Gürsu Merkez Camii’nde mevlid programı gerçekleştirildi.İki gün süren ve duygu dolu anlara sahne olan anma programları kapsamında Gürsu Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda, Şehit Başkan Cüneyt Yıldız’ın kuruluşunda emeği olan Ay Yıldız Mehteran Takımı’nın ilahi dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi.

 29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
29.05.2023
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz