İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Muhteşem Maurıce İçin Gürsu’da Muhteşem İlgi

Muhteşem Maurıce İçin  Gürsu’da Muhteşem İlgi

6 Mart 2023 Pazartesi

Gürsu Belediyesi ücretsiz sosyal ve kültürel etkinlikleri vatandaşların yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Hafta sonunda iki seans halinde gösterilen Muhteşem Kedi Maurice filmi için Gürsu Kültür Merkezi’nin salonu iki seansta tamamen doldu. 

GÜRSULU ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ SİNEMA KEYFİ 

Gürsu Belediyesi  Kültür İşleri Müdürlüğü’nün  organize ettiği ücretsiz sinema  gösterimi hafta sonunda Gürsulu çocuklara büyük keyif yaşattı.  Gürsu’da ilçe tarihinin ilk kültür merkezinin kongre salonunda, modern bir ortamda sinema gösterimine katılan çocuklar için iki seans halinde Muhteşem Kedi Maurice filmini izlediler. Büyük bir heyecan ve keyifle filmi izleyen çocukların arasında deprem felaketinden sonra Gürsu’ya yerleşen çocuklar ve aileleri de yer aldı. Salonu tamamen dolduran çocuklar bu keyifli günde filmin sonunda bolca fotoğraf da çektirmeyi ihmal etmedi. 

Çocukların eğlencesinden çok mutluluk duyan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Bu etkinliklerimiz sürecek bizler herşeyden önce çocuklarımızın mutlu ve keyifli olmalarını önemsiyoruz. Gürsu Kültür Merkezi’mizde daha çok güzel etkinliğe hep beraber imza atacağız”  diye konuştu.06.03.2023
06.03.2023
06.03.2023
06.03.2023
06.03.2023
06.03.2023
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz