İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

Gürsu Belediyesi İstihdam Buluşmalarıyla İş İmkanı Sunuluyor

Gürsu Belediyesi İstihdam Buluşmalarıyla İş İmkanı Sunuluyor

27 Mayıs 2022 Cuma

Gürsu Belediyesi Kollektif Kariyer Merkezi’nin düzenlediği istihdam buluşmaları kapsamında 150 kişiye daha iş imkanı sunuldu.

Gürsu Belediyesi Kollektif Kariyer Merkezi koordinasyonuyla, Gürsu Belediyesi Butik Otel’de, ISKO Firması yetkililerince gerçekleştirilen istihdam buluşmasında 150 kişinin işe alınması için görüşmeler yapıldı.

150 kişiye işimkanı sunulan istihdam buluşmasında, ISKO Firması’nda çalışmak üzere, 50 dokuma, 50 ihzarat, 50 konfeksiyon işçisinin alımı gerçekleştirildi.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İstihdam seferberliğine katkı sunmak amacıyla çalışma arkadaşlarımızla birlikte dikkate değer bir çaba ortaya koyuyoruz. Bu amaçla oluşturduğumuz Kollektif Kariyer Merkezi’mizle, belediyemize iş başvurusunda bulunan kardeşlerimizle firmalarımız arasında köprü olmaya devam ediyoruz. Hem iş arayan kardeşlerimize hem de personel ihtiyacı olan firmalarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bunun yanında sanayicimizin en çok ihtiyaç duyduğu iş dallarında eleman yetiştirilmek üzere meslek edindirme kursları, girişimcilik kursları da düzenliyoruz. İstihdam odaklı hassasiyetimize verdikleri destek için ISKO Firması yetkililerine şükranlarımı sunuyorum. İşe alınan kardeşlerimize ve firmamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gürsu Belediyesi’nin istihdama yönelik hayata geçirdiği Kollektif Kariyer Merkezi, iş bulma ihtiyacı olan kişilerle, işçi alımı yapacak firmaları buluşturmaya ve sanayinin ihtiyacı olan ara elemanların yetişmesi yönünde çalışmalar yapmaya devam edecek.27.05.2022
27.05.2022
27.05.2022
27.05.2022
27.05.2022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz