İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU GENÇLİK PROJELERİ KALDERLE TAÇLANACAK

GÜRSU GENÇLİK PROJELERİ KALDERLE TAÇLANACAK

Gürsu Belediyesi ve KalDer arasında imzalanan “Genç İstihdamın Beceri ve Girişimcilik Odaklı Desteklenmesi Protokolü” ile gençlerin gelişimine yönelik gerçekleştirilecek projelerde iş birliği yapılacak.

Gürsu Belediyesi Kollektif Kariyer Merkezi'nin koordinasyonunda, Gürsu Belediyesi ve Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Bursa Şubesi arasında “Genç İstihdamın Beceri ve Girişimcilik Odaklı Desteklenme Protokolü” imzalandı.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ve KalDer Bursa Şube Başkanı Emin Direkçi tarafından atılan imzalarla gençler için projeler üretilmesi ve hayata geçirilmesinde iş birlikleri yapılacak.

“İmzalanan iş birliği protokolüyle, genç girişimcilerin yollarını aydınlatacak ışık daha da güçlendi” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Gençlerimizin geleceğimizi aydınlatması için ortaya koyduğumuz çabamız, KalDer’in değerli desteğiyle taçlandı. Aydınlık yarınlarımız için güç birliğimiz her geçen gün büyüyor. Sahip oldukları ışığa sonsuz inandığımız gençlerimizin, dünya çapında vizyon geliştirmeleri, çağın gelişimlerine uyum sağlamaları, tüm dünya gençliğiyle yarışabilecek gelişim düzeyine ulaşmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Gençlerimiz için, bizimle birlikte elini taşın altına koyan tüm kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah onlarla birlikte elde ettiğimiz güç birliğiyle gençlerimiz için, gençlerimizle birlikte, çok güzel işler başaracağız. Gençlerimizin yolunu aydınlatmamıza verdikleri destek için sayın Emin Direkçi ve ekibine teşekkür ediyorum" dedi.

Gençlerin gelişimi için iş birliği yapmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını ifade eden KalDer Bursa Başkanı Emin Direkçi, gençlerin geleceklerine yön vermelerini sağlayacak böyle güzel projeleri hayata geçirdikleri için Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a teşekkür ederek, “Bursa iş dünyasından üyelerimiz ile KalDer olarak, kentimize ve ülkemize örnek, fayda sağlayacak, sürdürülebilir projeleri Gürsu Belediyesi ile topluma kazandırmak için hazırız” dedi.

Gençlerin, girişimcilik, sosyal gelişim ve istihdam konu başlıklarında gelişimlerini sağlamak için, Kollektif Kariyer Merkezi koordinasyonunda, kamu, sanayi ve üniversite iş birliğinde üretilen projelerle, genç girişimcilerin, Türkiye'nin geleceğine imza atacakları büyük projeleri üretmelerinde önderlik edilmesi hedefleniyor.09032022
09032022
09032022
09032022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz