İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

MİLLET KIRAATHANEMİZDE KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR

MİLLET KIRAATHANEMİZDE KURSLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Gürsu Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen ‘’Osmanlıca, İngilizce, Okuma – Yazma ve Diksiyon’’ kursları Değirmen Millet Kıraathanesi’nde başladı.
Gürsu Belediyesi, Değirmen Millet Kıraathanesi’nin hayata geçmesiyle Gürsu’da ‘Kültür Sanat’ anlamında ivme kazandı. Açtığı kurslarla binlerce kişiye dokunan Gürsu Belediyesi hemşehrilerininin geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için açtığı kurslara bir yenisini daha ekledi. Bugüne kadar Değirmen Millet Kıraathanesi’nde ücretsiz olarak takı tasarımdan üniversite hazırlık kurslarına, fotoğrafçılıktan hüsnühata kadar geniş bir kurs yelpazesi bulunan Gürsu Belediyesi kapılarını ‘Osmanlıca, İngilizce, Okuma – Yazma ve Diksiyon’ kursuna açtı. Haftanın beş gününe yayılan kurslar Gürsulular tarafından yoğun ilgi görüyor.
Başkan Işık; Hemşehrilerimizin Yanında Olmaya Devam Ediyoruz
Hemşehrilerimiz için her gün bir adım ileriyi planlıyoruz diyen Gürsu Belediyesi Başkanı Mustafa Işık; ‘’Vatandaşlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri için buradayız. Bir yandan tarihimiz olan Osmanlı’yı daha iyi anlamak için açtığımız Osmanlıca kursumuz bir yandan da globalleşen Dünya’yı daha iyi kavramak için açtığımız İngilizce kursumuzla hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kursiyerlerimizin gelecekleriyle ilgili, şu anda var olan sorunlarıyla ilgili herhangi bir engel varsa o noktada yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. 
Birden Fazla Alanda Kurslarımız Devam Ediyor
Bugüne kadar fotoğrafçılıktan yemek kursuna, üniversiteye hazırlık kurslarından takı tasarım kurslarına kadar geniş bir yelpazede hemşehrilerimize kurs hizmeti vermeye devam ediyoruz. Binlerce öğrenci kurslarımızdan eğitim alıp sertifikalarını aldılar. Dünya’daki teknolojik gelişimle birlikte farklı kurslar açarak hemşehrilerimizin kendilerini geliştirmesine imkan tanıyoruz.’’ Dedi.

 

 

Belediyemiz ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde gerçekleşen ‘Osmanlıca ve İngilizce Okuma – Yazma ve Diksiyon Kursumuz’ Değirmen Millet Kıraathanemiz'de başladı.

*Değirmen Millet Kıraathanemiz'den başvurabilirsiniz.
3 Ocak Pazartesi itibariyle ‘Osmanlıca ve İngilizce Okuma - Yazma ve Diksiyon Kurslarımıza’ katılım sağlayabilir, kayıt yaptıramayan hemşehrilerimiz ise yarın Değirmen Millet Kıraathanesi’nde, Belediyemizde ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü’ne kayıt yaptırabilir.
*Osmanlıca
Pazartesi, Salı, Perşembe 16:00- 19:00
*Okuma - Yazma
Pazartesi, Çarşamba, Cuma
16:00-18:00
*İngilizce
Çarşamba, Cuma,
Perşembe, Cumartesi
16:00 - 19:00
*Diksiyon
Salı, Çarşamba, Cumartesi
16:00 - 18:00


04012022
04012022
04012022
04012022
04012022
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz