İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK

IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK

IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK

 

      809 gündür evlatları için PKK ve HDP karşı nöbet tutan Diyarbakırlı cesur annelere, 1.400 km uzaklıktaki Bursa’nın Gürsu ilçesinden duygulandıran destek.

       Bursa’nın merkez Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, tam 809 gündür kanlı terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan evlatları için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde nöbet tutan anneleri ziyaret ederek Gürsulu annelerin hediyelerini ve dualarını ulaştırdı.

       Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık ve meclis üyeleri, hain terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırılan çocuklarına kavuşmak için HDP Diyarbakır İl başkanlığı 3 Eylül 2019 tarihinden itibaren nöbet tutan cesur annelere anlamlı destek.

        Dağa kaçırılan çocukları için oturma eylemi yapan gözü yaşlı aileler, Başkan Mustafa Işık’ı terör örgütü PKK’ya karşı verdikleri cesur mücadeleye desteklerinden dolayı bağrına bastı.

               “O GÖZ YAŞLARI SEVİNÇ GÖZ YAŞLARINA DÖNECEK”

       Ziyaret sırasında anneler birlikte duygusal anlar yaşayan Başkan Mustafa Işık, ‘Burada,  insan hakları adı altında terör örgütü güzellemesi yapan batıya, bu kanlı örgütü ve onların temsilcilerinin millete ve onların evlatlarına verdiği zararın en büyük örneği gözler önünde. Ama iki yüzlü ve riyakar batı 809 gündür bu acılı, cesur ve onurlu annelerin sesini duymamazlıktan geliyor.  Siz duymamazlıktan da gelseniz, görmemezlikten de gelseniz Türkiye tek yürek bu annelerin yanında. Türkiye bir yandan annelere ve bu ülkenin evlatlarına sahip çıkarken, diğer yandan bu kanlı terör örgütünün kökünü kazımaya, bu bataklığı kurutmaya devam edecek. Ve o göz yaşları sevinç göz yaşlarına dönecek inşallah.” Şeklinde konuştu.

             “GÜRSU’LU ANNELERİN EMANETLERİNİ, DULARINI GETİRDİK”

Ailelerin verdiği bu mücadele Türkiye’mizin ortak mücadelesi olduğunu da belirten Gürsu Belediye Başkanı Işık, “Gürsu’dan buradaki annelerimizin dertlerini dinleyip, acılarına ortak olduk.’ dedi.IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK
IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK
IŞIK’TAN DİYARBAKIR ANNELERİNE ANLAMLI DESTEK
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz