İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU ADRENALİN TUTKUNLARINI BEKLİYOR

GÜRSU ADRENALİN TUTKUNLARINI BEKLİYOR

Gürsu Adrenalin Park, doğa ve adrenalin tutkunlarını ağırlamayı bekliyor.

Gürsu Belediyesi tarafından Ericek Mahallesi’ nde oluşturulan Adrenalin Park, birçok doğa sporunu bir arada yapma olanağı sunuyor.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık “Gürsumuz’un sahip olduğu doğal zenginliklerle doğa ve adrenalin tutkunlarının gözde merkezlerinden olmasını sağlamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.  Bu amaçla oluşturduğumuz Adrenalin Parkımız birçok doğa sporunu yapma imkanı sunmakta. Çevre düzenleme çalışmalarının devam ettiği Adrenalin Parkımız, yazı ayrı, kışı ayrı, gecesi ayrı gündüzü ayrı güzellikteki manzaralarıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Tüm doğa ve adrenalin tutkunlarını ilçemize bekliyoruz” dedi.

Adrenalin Park bünyesinde; Tam otomatik olimpik trap poligonu, okçuluk poligonu, dağcılık - tırmanma parkuru, atv safari parkuru, arama kurtarma ve dağcılık eğitimleri için çok amaçlı yapay duvar, kampçılık alanı, zipline, airboat ve kano sporları gibi gölet sporları alanı, yamaç paraşütü başlangıç eğitim alanı ve seyir alanları yer almakta. • Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz