İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

ÇANAKKALE RUHUNU KALEME DÖKEREK ÖDÜL KAZANDILAR

ÇANAKKALE RUHUNU KALEME DÖKEREK ÖDÜL KAZANDILAR

Gürsu Belediyesi’nce, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla, öğrenciler arasında düzenlenen ’18 Mart Çanakkale Geçilmez’ konulukompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

                      Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Çanakkale Zaferi’mizin 106. yıldönümünü kutladığımız bu yılda, yeni nesillerimizin bu gururla, manevi değerlerimize sahip çıkarak yetişmesi için, duyarlılık hissederek duygularını anlatmalarını istedik. Çanakkale ruhunu taşıyan kompozisyonlarıyla yarışmamıza katılan öğrencilerimizin kalemlerinden dökülen hisleri hepimizi duygulandırdı. Gençlerimizdeki bu duyarlılığı gördükçe geleceğe olan umudumuz daha da güçleniyor” dedi.

                Gürsu Kaymakamı Naif Yavuz, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Gürsu protokol mensupları, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla Gürsu Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törende, dereceye giren öğrencilere ödülleri sunuldu.

Gürsu Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen yarışmaya katılan 742 öğrenci de düzenlenecek Bursa gezisine gitmeye hak kazandı.GURSU
GURSU
GURSU
GURSU
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz