ANASAYFA PROJELERİMİZ Bursa Gürsu Belediye Başkanı Işık: İnsana Değer Veren Projeler

Projelerimiz

Bursa Gürsu Belediye Başkanı Işık: İnsana Değer Veren Projeler

Bursa Gürsu Belediyesi insana değer veren projeler sloganıyla hizmetlerine devam ediyor.

Gürsu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne yapılan yardım başvuruları değerlendirilerek sosyal yardımlar gerçekleştirilmekte. Gürsu Belediyesi Şefkat Mağazası aracılığıyla yapılan gıda, giyecek, temizlik malzemesi yardımlarının yanında, engelli aracı talepleri de karşılanmakta. Tekerlekli, akülü araç yardımlarının yanı sıra, vatandaşlardan gelen taleplere göre işitme cihazı, hasta yatağı v.b. yardımlar yapılarak, sosyal belediyecilik hizmetleriyle vatandaşların yanında olunmakta.

Sosyal yardımlar kapsamında, Ağaköy Mahallesi'nde yaşayan ve geçirdiği kazadan sonra yaralanan vatandaşa hasta yatağı yardımı yapıldı.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Vatandaşlarımızın yanında olmak ve onların zorluklarını hafifletmek bizler için çok anlamlı. Göreve geldiğimiz ilk günden buyana insana değer veren projeler sloganıyla hareket ediyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın her konuda yanında olarak hizmet sunuyoruz. Sosyal projelerimizle vatandaşlarımızı mutlu etmek tek gayemiz" diye konuştu.


• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Diğer Projelerimiz

Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri
Copyright © 2017 - Tüm Hakları saklıdır - Yazı ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz...
Her türlü sorun ve öneri için info@gursu.bel.tr e-posta adresini kullanabilirsiniz.