İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSULU BİSİKLETÇİLER SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKETE GEÇTİ

GÜRSULU BİSİKLETÇİLER SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKETE GEÇTİ

“Sağlıklı Yaşam İçin Harekete Geç” sloganıyla, Gürsu Belediyesi’nce düzenlenen bisiklet turu genç bisikletçileri biraraya getirdi.

 

                1-7 Mart Yeşilay Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikle, sağlıklı bireylerle sağlıklı bir toplum için herkesi harekete geçmeye davet ettiklerini belirten Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Spor yaparak sağlığını koruyan, bedenen, ruhen sağlıklı gelişmiş nesiller için spor yapmayı teşvik ediyoruz. Gençlerimiz başta olmak üzere tüm hemşehrilerimizin spor yapma imkanlarını arttırmak yönünde hizmetler yapıyoruz. Bugün de bisiklet sporuna gönül vermiş gençlerimizle biraraya gelerek, hem ilçemizin doğal güzelliklerinin keyfini birlikte çıkardık hem de sağlıklı yaşam için sporun önemini vurgulamış olduk” dedi.

 

                Gürsu Belediyesi, Gürsu Bisiklet Kulübü ve Ekol Koleji işbirliğinde düzenlenen bisiklet turu Gürsu protokolü ve bisiklet tutkunlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Gürsu Belediyesi önünden “Durma! Bizimle pedalla” sloganıyla harekete geçen bisikletçiler, Ekol Koleji’nde son bulan turda Gürsu’nun doğal güzelliklerinin de tadını çıkardı.Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz