İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU SOKAKLARI ÇOCUKLAR İÇİN MASAL DİYARI

GÜRSU SOKAKLARI ÇOCUKLAR İÇİN MASAL DİYARI

Gürsu Belediyesi’nce ilçede oluşturulan yeni parklarla sokaklar ve kamusal alanlar çocuklar için keyifli hale getiriliyor.

 

                Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi’nce gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, Gürsu yeni parklara kavuşturuluyor.

 

                “Yeni parklarımızla çocuklarımızın çocukluklarını yaşayacakları alanları ilçemize kazandırmanın yanında, şehrimizin vitrinini de süslüyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İlçemizin hepimiz için keyifle yaşanabilecek bir kent olması için çalışıyoruz. Parklarımızı çocuklarımız için masalsı görsellikte donatıyoruz. Parklarımızı, yapılan bakım, onarım çalışmalarının yanında, yeni kurulan oyun gruplarıyla renklendiriyor ve çocuklarımız için daha keyifli hale getiriyoruz “dedi.

               

Gürsu Belediyesi’ nce gerçekleştirilen park çalışmaları kapsamında, zeminleri ve oyun gruplarıyla çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları oluşturulmakta. Sokaklarda oluşturulan yeni parkların yanında kamusal alanlarda da oluşturulan yeni parklarla çocukların çocukluklarını yaşama imkanları arttırılıyor.

 

                Gürsu Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan mahallelerde yeni parklar oluşturmanın yanında, eskiyen parkların yenilenmesi çalışmalarını da gerçekleştirmekte.Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
Gürsu
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz