İLETİŞİM HATTI 444 3 616
TR | EN
Menu

Şuan Burdasınız:

GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR

GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR

                Gürsu’nun köyden mahalleye dönüşen yeni mahallesi İğdir, Gürsu Belediyesi’nce yapılan asfalt çalışmasıyla kent kimliğine kavuşuyor.

                 Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Önceden köy statüsünde olan yeni mahallelerimize şehir kimliği kazandırma yönünde çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. Gürsumuz’un hızla artan nüfusunun ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek adına, hizmetlerimizi daha etkin ve hızlı şekilde gerçekleştirme yönünde büyük emek veriyoruz. İlçemizin hızla gelişen şehirleşmesine uygun olarak da üstyapısını yeniliyoruz. İlçemizin merkezinde bugünlerde yaptığımız kaldırım ve asfalt çalışmalarının yanında yeni mahallelerimizde de üstyapıyı geliştiriyoruz ” dedi.

                 Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce, ilçe merkezinde yoğun olarak gerçekleştirilen üstyapının yenilenmesi çalışmalarının yanında, köyden dönüşen mahallelere de kent kimliği oluşturma yönünde çalışmalar yapılmakta.

                Asfaltlama çalışmasıyla köy havasından çıkarılarak şehir kimliğine kavuşturulan İğdir Mahallesi’nin çehresi güzelleştiriliyor.GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR
GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR
GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR
GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR
GÜRSU İĞDİR ASFALTLANIYOR
• Herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.Gürsu Belediyesi Haberleri - Geri Gürsu Belediyesi Haberleri - İleri

Diğer Haberlerimiz